DOROCZNA WYSTAWA RADOMSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO

10 stycznia (wtorek) 2023 r., godz. 18.00
Łaźnia RKŚTiG, ul. Żeromskiego 56 
wystawa czynna do 10 marca 2023 r.

Doroczne Wystawy Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego powstają z potrzeby zaprezentowania swoich fotografii przyjaciołom ze stowarzyszenia i szerszej publiczności śledzącej nasze poczynania. Przed wernisażem zadajemy sobie pytanie czy nasza wystawa trafi w gust i zapotrzebowania publiczności. Przy zalewie fotografii, które wykonują teraz niemal wszyscy, ocena jest trudna do przewidzenia.

Dla nas fotografia jest wspaniałą pasją, o którą staramy się dbać i rozwijać. Dzięki niej możemy utrwalić, zapamiętać masę pięknych momentów z naszego życia, napotkanych widoków i dostrzeżonych wydarzeń. Fotografia jest też doskonałą formą do wyrażania swoich myśli, poglądów oraz emocji.

Żeby rozwijać się w danym kierunku potrzebna jest ciągła edukacja i samodoskonalenie. Fotografia sprawia nam przyjemność więc poświęcamy swój czas na rozwój tej pasji. RTF stara się, poprzez swoje działania, stwarzać warunki w celu realizacji zamierzeń twórczych i wspomagania naszych osobistych wysiłków. Pasja fotografowania to nie tylko zdjęcia, to część naszego życia.

Serdeczne Państwa zapraszamy do obejrzenia naszej wystawy. Życzymy przyjemnych wrażeń.

Wróć