Kasia Lins Trio. Koncert

29 listopada 2019 roku (piątek), godz. 19.00
Łaźnia, Żeromskiego 56, wstęp wolny

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku zadebiutowała długogrającym albumem pt. "Wiersz ostatni". Płyta przepełniona jest charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. Duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój jej muzyki odczuwalny jest szczególnie podczas koncertów. Współkompozytorami utworów są Michał Lange i Karol Łakomiec, za produkcję odpowiadają Marcin Bors oraz Michał Lange. Kasia ma za sobą koncerty na trasie Spragnieni Lata, Festiwalu Open'er, Scenie Alternatywnej na Festiwalu w Opolu czy podczas pierwszej trasy klubowej (jesień 2018). Artystka otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w dwóch kategoriach - Album roku pop alternatywny i Autor roku.


Z recenzji:

„Oby „Wiersz Ostatni” nie był ostatnim słowem Kasi Lins, autorki piosenek z charakterem i pomysłem na siebie. Muzyki popularnej na takim poziomie bardzo nam dzisiaj brakuje.”
GAZETA WYBORCZA

„Trochę poetyckie, trochę zmysłowe piosenki spodobały się młodym słuchaczom i wszystko wskazuje na to, że choć na naszej scenie muzycznej aż roi się od utalentowanych dziewczyn, będą się one musiały przesunąć i zrobić miejsce dla jeszcze jednej koleżanki.”
ONET MUZYKA

„Taka jest właśnie cała płyta – nieoczywista, od pierwszego przesłuchania intrygująca. Ale stopniowo odkrywająca swoje karty – niczym wytrawny pokerzysta.”
CGM

Wróć