BUILD BRIDGES - NOT FENCES. Spotkanie i konwersatorium.

27 kwietnia (sobota) 2019 r., zaczynamy o 14.00
American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33
Spotkanie w języku angielskim. Wstęp wolny.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach programu BUILD BRIDGES - NOT FENCES. Tym razem spotka się z Państwem metodyczka, edukatorka i nauczycielka j. angielskiego - Renata Berryman, która podzieli się swoim doświadczeniem związanym z pracą z grupami wielokulturowymi.

Podczas naszego spotkania przyjrzymy się znaczeniu oraz zaletom jakie ma integracja dzieci, młodzieży pochodzącej z różnych środowisk kulturowych. Podzielę się wskazówkami oraz praktycznymi ćwiczeniami jakie wykorzystuję do mobilizowania uczniów do pracy w grupach, do budowania zespołu oraz do tworzenia znajomości oraz projektów międzykulturowych - Renata Berryman - wiedza, doświadczenie, pasja.

Część A:

Data: Sobota, 27 kwietnia, godz: 14:00 - 15:30
Miejsce: American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33
Speaker: Renata Berryman
Topic: Integration in multicultural groups. (workshop)

Część B:

Data: Sobota, 27 kwietnia, godz: 15:30 - 16:15
Miejsce: American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33
Speaker: Jeremy Berryman
Topic: Multiculturalism in homogeneous society (conversation classes).

Wydarzenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych pracą w/z grupami wielokulturowymi i tematem komunikacji międzykulturowej, nauczycieli, edukatorów.

Prosimy o rejestrację pod adresem: library.acradom@gmail.com wpisując w temacie BUILD BRIDGES - NOT FENCES/SOBOTA, a w treści e-maila podając swoje imię, nazwisko, tel. kontaktowy.

Uprzejmie prosimy o punktualne przybycie (14:00). Na obie części obowiązuje jedna rejestracja.

O prelegentach:
Renata Berryman - pasjonatka nauczania z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Polsce i Wielkiej Brytanii. Regularnie uczęszcza na konferencje językowo psychologiczne, gdzie spotyka się z innymi edukatorami i nauczycielami oraz podczas których sama występuje jako trener Cambridge University Press. Nieustannie się rozwija, doszkala oraz obserwuje swoich podopiecznych.

Jeremy Berryman - nauczyciel, lektor j. angielskiego z nieoczywistym podejściem do świata i niebanalnym poczuciem humoru:) Z American Corner Radom współpracuje od ponad 5 lat. Prowadzi konwersacje, wykłady, szkolenia.

Wróć