Artyści prosto z USA w American Corner Radom

6 grudnia 2019 (piątek), godz: 16:30 - 17:45
American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33
Topic: NO LIMITS. Coffee Talk with REVolution Dance.
SPOTKANIE W J. ANGIELSKIM.
Wstęp wolny

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o rejestrację pod adresem library.acradom@gmail.com  W temacie wiadomości wpisujemy REVolutions Dance, a w treści podajemy swoje imię i nazwisko. 

American Corner Radom oraz partnerzy,

mają niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z serii zajęć językowych COFFEE TALK. Tym razem gośćmi będą tancerze z Kalifornii i Florydy - grupa REVolutions Dance.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do tych z Państwa, których interesuje temat niepełnosprawności , przełamywania słabości, terapii poprzez taniec. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, poznania historii niezwykłych gości oraz ...szlifowania umiejętności mówienia w j. angielskim.
O zespole:

REVolutions Dance założyli w 2005 roku Dwayne Scheuneman i Amie West. Poprzez swoją wyjątkową pracę łączą ludzi ponad podziałami i dzielą się tańcem w niezwykły sposób. Oprócz profesjonalnych występów tanecznych, REVolutions działa społecznie, dając możliwość ekspresji twórczej dzieciom i dorosłym, bez względu na ich sprawność i umiejętności. Do tej pory Ci niezwykli artyści występowali m.in. w Rosji, Chinach, Izraelu i wielu ośrodkach w USA. Działalność artystów obejmuje - oprócz profesjonalnych występów tanecznych - prowadzenie programów edukacyjnych promujących różnorodność w sztuce. Taka współpraca otwiera drzwi do zrozumienia, równości i wzajemnego poszanowania. Formacja REVolutions Dance odwiedza szkoły, ośrodki kultury, szkoły (także tańca), fundacje, placówki rehabilitacyjne na całym świecie. Artyści pomagają uczniom niepełnosprawnym i pełnosprawnym współpracować w procesie twórczym, promują różnorodność w sztuce i integrację osób o różnych umiejętnościach.


Więcej o formacji: www.revdance.org

Radom jest jednym z czterech miast w Polsce (obok Warszawy, Krakowa i Bytomia), które odwiedzi grupa REVolutions Dance w tym roku.

Organizatorzy:
American Corner Radom, Stowarzyszenie Budujemy Przystań
Partner strategiczny:
Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki w Warszawie

 

Wróć