American Corner Radom – Konferencja 2017. PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA

15 grudnia (piątek) 2017, godz. 10:30 – 16:45
Instytut Technologii i Eksploatacji, Państwowy Instytut Badawczy,
ul. Kazimierza Pułaskiego 6/10, Radom

American Corner Radom zaprasza na wydarzenie pełne pasji, inspiracji i motywacji. Już 15 grudnia w jednym miejscu spotka się 9 wyjątkowych prelegentów, każdy z inną historią, z innymi doświadczeniami, umiejętnościami i z inną osobowością sceniczną. Tego dnia wszyscy mają ten sam cel – zarazić mieszkańców Radomia pozytywnym myśleniem i chęcią do rozwijania własnych talentów i pasji, które niejednokrotnie chowamy pod warstwą lęku i niepewności. Wierzymy, że zaplanowane spotkania będą okazją do poznania ciekawych historii oraz ludzi, którzy umiejętności i działania skłonią uczestników wydarzenia do pracy nad samym sobą, wytrwałego realizowania wyznaczonych celów i...podążania za marzeniami.

Konferencja składa się z trzech bloków:
1. Motywacja (sesja w j. angielskim) 10.30-13.00
2. Pasja (sesja w. j. polskim) 14:00-15.15
3. Inspiracja (sesja w j. polskim) 15:30-16.45

ORGANIZATOR: American Corner Radom

PARTNERZY: Ambasada USA w Warszawie, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” oraz ITE – Instytut Technologii i Eksploatacji, Państwowy Instytut Badawczy

WSTĘP WOLNY: należy wcześniej odebrać wejściówki na poszczególne bloki bądź na całość wydarzenia. Darmowe wejściówki na wydarzenie można odbierać w siedzibie American Corner Radom przy ul. Traugutta 31/33 od czwartku (07.12) od godziny 12:00 do wyczerpania zapasów. Wejściówki można odbierać w godzinach pracy placówki.

INFORMACJE OGÓLNE I HARMONOGRAM (plik pdf do pobrania)
INFORMACJA O PRELEGENTACH (plik pdf do pobrania)

Wróć