AWE - Akademia Przedsiębiorczych Kobiet - pilotażowy projekt Ambasady USA realizowany w Radomiu

AWE - Akademia Przedsiębiorczych Kobiet - pilotażowy projekt Ambasady USA realizowany w Radomiu 
American Corner Radom działający w strukturach "Łaźni" RKŚTiG we współpracy z Ambasadą USA w Warszawie zaprasza kobiety do udziału w cyklu szkoleń biznesowych.
 

#aweinPoland   #americancornerradom   #AWEenergized

 

Co to jest AWE?

AWE (*polska nazwa Akademia Przedsiębiorczych Kobiet) to inicjatywa Białego Domu realizowana przez Departament Stanu USA, Biuro ds. Edukacji i Kultury. Program wspiera przedsiębiorcze kobiety na całym świecie, a naszym przypadku mieszkanki Radomia i miejscowości oddalonych od miasta max. 50 km. i koncentruje się wokół zdalnego programu szkoleniowego o nazwie „DreamBuilder”, opracowanego w ramach partnerstwa pomiędzy Uniwersytetem Stanowym w Arizonie – Thunderbird School of Global Management i międzynarodową firmą wydobywczą Freeport - McMoRan oraz wokół spersonalizowanego szkolenia, podczas którego uczestniczki nabywają praktyczne umiejętności biznesowe. "DreamBuilder" to 13 modułów internetowych treningów, podczas których kobiety uczą się m.in. przygotowania strategii i modelu biznesowego, pitchingowania pomysłu na biznes, zdobywania funduszy i docierania do nowego klienta, e-marketingu, itd.  Na podstawie internetowego szkolenia przygotowaliśmy serię tutoriali biznesowych prowadzonych przez wybranych specjalistów w dziedzinie biznesu oraz trenerów rozwoju osobistego/trenerów biznesu. Naszym celem jest wsparcie uczestniczek programu poprzez dostęp do materiałów szkoleniowych, mentorów, wybranych prelegentów i specjalistów oraz poprzez stworzenie szansy na kontakt ze środowiskami biznesowymi w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych. Zależy nam na stworzeniu środowiska, w którym kobiety z Radomia i okolic będą miały regularną szansę na sieciowanie, wymianę doświadczeń, mentoring i wzajemne wsparcie, które pozwoli rozwinąć biznesowe skrzydła.
Akademia Przedsiębiorczych Kobiet ułatwi paniom z Radomia i okolic naukę narzędzi biznesowych niezbędnych do wprowadzenia w życie autorskich pomysłów na biznes lub rozwój biznesu.
 

UWAGA!

Uczestniczki mają szansę zawalczyć o mini grant, który pomoże wcielać plany i marzenia biznesowe w życie. Ambasada USA w Warszawie w porozumieniu z American Corner Radom/Łaźnią zasponsoruje 15 mini grantów w wysokości min. 1.000 USD.

 

Ilość miejsc ograniczona. Program jest bezpłatny.

 

Kogo szukamy?

Program skierowany jest do kobiet z Radomia i okolic w wieku 25 - 45 lat, które chcą rozwinąć biznesowe skrzydła. Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj:
- link do regulaminu: https://tiny.pl/rnskn
 

Jak wziąć udział w programie?

1. Przeczytaj uważnie regulamin.
2. Sprawdź czy spełniasz wymagania.
3. Odpowiedz sobie na poniższe pytania:
- czy uda mi się wygospodarować 5 - 10 godz. miesięcznie na udział w projekcie?
- czy mam biznes lub pomysł na biznes, nad którym chcę pracować?
- czy mam otwartą głowę, pasję do działania i wytrwałość potrzebne do ukończenia programu?
4. Jeśli tak - przejdź do wypełnienia formularza zgłoszeniowego - google forms - który jest dostępny tutaj:
*zgłoszenia przyjmujemy do 6 kwietnia 2021r. (1 etap rekrutacji)
 

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

AWE to: 
- dostęp do fachowej wiedzy i możliwości grantowych
- znakomita okazja do sieciowania i nawiązywania długoterminowych relacji biznesowych
- okazja do mentoringu 
- dobra zabawa i inwestycja w siebie
- kontakt z Ambasadą USA w Warszawie i zagranicznymi prelegentami
- szansa na zwiększenie konkurencyjności na rynku
- co więcej? O tym przekonasz się sama. Aplikuj:)
 

Pytania na temat programu prosimy kierować jedynie na poniższy adres e-mail:

 

Organizatorzy i partnerzy:

Pilotażowy projekt AWE - Akademia Przedsiębiorczych Kobiet - to projekt, którego organizatorami są: American Corner Radom oraz Ambasada USA w Warszawie. Partnerzy: Uniwersytet Stanowy w Arizonie; Thunderbird School of Global Management, Miasto Radom, "Łaźnia” RKŚTiG, firma Freeport - McMoran, Woman Global Initiative.

 

Wróć