Smykofonia na Mazowszu: Muzzle 


23 lutego 2020 roku (niedziela), 
godz. 16.30
ul. Żeromskiego 56

W imieniu naszych stołecznych partnerów serdecznie zapraszamy na kolejny koncert smykofoniczny. Przy okazji nadmieniamy, że kolejny już 22 marca.
Chodźcie tam, gdzie słychać ukraińskie niziny i góry Albanii, klezmerski taniec i polkę z Lubelszczyzny. Układamy ten koncert razem z wami: kawałek po kawałku, więc dłonie do klaskania i głosy do śpiewania spakujcie w tobołek i w drogę!

Więcej...

Angelika Balcerek „Spotkajmy się”. Koncert.

28 lutego 2020 roku (piątek); godz. 19.00
ul. Żeromskiego 56

„Spotkajmy się” to seria koncertów, w których usłyszymy zarówno najbardziej znane, jak i mniej popularne kompozycje z gatunku poezji śpiewanej, w nietuzinkowych i wyjątkowych aranżacjach. W programie pojawią się między innymi utwory Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego czy Jerzego Satanowskiego. 

Więcej...

DOROCZNA WYSTAWA RADOMSKIEGO TOWARZYSTWA FOTOGRAFICZNEGO


11 lutego (wtorek) godz. 18.00
Wystawa czynna do 1 marca 2020 r.
Łaźnia, ul. Żeromskiego 56

Zakończył się kolejny aktywny rok działalności Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego - rok pełen ekscytujących wydarzeń artystycznych oraz działań animacyjnych. Realizowaliśmy cykliczne projekty fotograficzne we współpracy z radomskimi instytucjami kultury. Zaznaczyliśmy swoją obecność w życiu kulturalnym naszej małej ojczyzny Radomia. Członkowie Stowarzyszenia zorganizowali lub uczestniczyli w ponad 20 wystawach fotograficznych, podczas których pokazali wiele ciekawych prac...

Więcej...